Mažeikių karatė klubas DANAS

Wayne Otto seminaras Mažeikiuose

Wayne Otto seminaras Mažeikiuose

Š. m. spalio 18-19 dienomis Mažeikiuose tarptautinį karatė seminarą pravedė de­vy­nis kar­tus Pa­sau­lio ir Eu­ro­pos čempionas, Didžio­sios Bri­ta­ni­jos karatė rink­ti­nės tre­ne­ris, daugiau kaip 25 metų varžybų patirtį turintis Way­ne Otto 5 Dan. Daugkartinis karatė čempiontas Lietuvoje viešėjo 2012 m. ir 2013 m., o šiemet meistrui - tai jau trečias vizitas Lietuvoje. 150 karatistų dvi dienas sėmėsi patirties iš meistro naujai atrestauruotoje jaukioje Ventos progimnazijos sporto salėje. Tobulinti karatė įgudžius atvyko daugiausiai karatistų iš Šiaurės Lietuvos, Vilniaus bei keletas latvių.

Wayne Otto ir Gabrielė Marozaitė karate seminare, Mažeikiai

Wayne Otto karatė seminare dėstė efektyvias puolimo ir gynybos technikas iš savo praktikos, aiškino apie technikos atlikimui tinkamamiausią laiką, kalbėjo apie kovojimo taktiką, atpasakojo gyvenimui reikšmingas istorijas iš treniruočių bei čempionatų, atsakinėjo į karatekų klausimus.

Po seminaro Wayne Otto nusifotografavo su visais sportininkais, dalino parašus, spaudė rankas, kiekvienam įteikė seminaro dalyvio sertifikatus.

Vienas iš geriausių kovotojų Wayne Otto po paskutinės treniruotės padėkojo Lietuvos karatė asociacijai už puikų priėmimą. Teigė, kad Mažeikiuose labai patiko ir puikiai praleido laiką su nuoširdžiais žmonėmis.